czwartek, 13 września 2012

Recenzja Syoss

Hej, hej hej, moje kochane! Ostatnio w ogóle nie pisałam ale to wszystko przez zmasowany atak pracami domowymi i innymi rzeczami. Do tego postu miałam usiąść wczoraj ale czterogodzinna kolejka u lekarza zmusiła mnie do przełożenia postu na dzisiaj. A on będzie dotyczył szamponu którego używam od początku czerwca i zdecydowanie jest moim ulubionym. 

Szampon jest duży, ma aż 500ml i jest wydajny pewnie z tego względu że ma gęstą konsystencję. Opakowanie jest przezroczyste, poręczne. Łatwo się otwiera i zamyka a dozownik daje taką ilość produktu jaką nam potrzeba. Napisy są przejrzyste i łatwo można wszystko rozczytać :) 
wielkim plusem szamponu jest to że nie zawiera silikonów i innych takich. Dzięki temu moje włosy nie puszą się ekstremalnie ani nie są podejrzanie ulizane. Głowa rzadziej mi się przetłuszcza a kolor zostaje nietknięty. Nie zauważyłam jakiegoś super odżywienia albo baby hair. Dużym minusem natomiast jest platanie sie włosów po nim. Czasem miałam aż kołtuny, ale teraz sytuacja się unormowała i jest okej.
Ocena: 9/10

7 komentarzy:

 1. Ciekawa jestem jak by się u mnie sprawdził ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja o nim z tego, co kojarzę, to czytałam mało pozytywne opinie ... ale tutaj recenzja zachęca :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoja opinia jest bardzo zachęcająca!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. jeśli robi kołtuny to u mnie odpada, bo przez to chyba reszta włosów mi już wypadnie :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam tę druga wersję i niestety bardzo mnie ten szampon rozczarował. Rozczesanie włosów bez odżywki graniczy z cudem, poza tym włosy są po nim matowe i ciężkie. Jestem zdecydowanie na nie. A do tego ta wielka butla, której nie mogę po prostu zużyć. Makabra. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Najbardziej przekonał mnie fragment ,,nie zawiera silikonów i innych takich'' :)
  Chyba spróbuję upolować go w jakimś sklepie i sama wypróbuję!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz :*

Copyright © 2014 Miss-cosmo15 , Blogger