piątek, 27 listopada 2015

Krem do rąk Vaseline - mój różowy faworyt w pielęgnacji dłoni :*

Hej kochane :* Nie tak dawno temu dostałam do testów krem Vaseline razem z rękawiczkami. Ucieszyłam się, bo od wielu lat mam problem z bardzo suchymi dłońmi i rzadko co może mi pomóc :/ Więcej w recenzji :)


Krem do rąk Vaseline " healthy hands healthy nails"

Krem można kupić w drogeriach w cenie 9zł za 75ml.

Opinia Producenta:
Vaseline Hand Creme Healthy Hands Stronger Nails to krem do rąk z wyciągiem z aloesu. Krem głęboko nawilża, aby zregenerować bardzo suchą skórę dłoni. Zapobiega rozdwajaniu i łamaniu się paznokci - w 2 tygodnie paznokcie stają się 10 x mocniejsze. Krem Vaseline chłania się szybko nie pozostawiając tłustego uczucia. Zawiera keratynę, składnik znany z właściwości wzmacniających i zabezpieczających przed łamaniem i rozdwajaniem się paznokcia. 


Moja opinia:
Krem jest w uroczej, różowej i małej tubce z zamknięciem typu "klik" . Jest w pięknym różowym kolorze , który zachęca nas do używania. Ma dość wodnistą konsystencję, ale przez to bardzo dobrze się rozprowadza i szybciutko wchłania nie pozostawiając nieprzyjemnego, lepkiego filmu. Używam go na dwa sposoby, albo maleńką ilość po każdym myciu rąk, albo grubą warstwę na noc, koniecznie pod rękawiczki.  Krem wspaniale nawilża moje suche dłonie ze skłonnością do zmian atopowych. Skóra rąk jest gładka i wyraźnie zmiękczona. Nie łuszczy się, ani nie pęka. Krem  przyjemnie pachnie, nie uczula i nie podrażnia rąk. Nie zauważyłam, aby pomógł moim paznokciom, ale być może zbyt krótko go jeszcze używam. 
3 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz :*

Copyright © 2014 Miss-cosmo15 , Blogger