niedziela, 13 grudnia 2015

Przedświąteczny relaks - Mandarynkowa kąpiel do skórek i paznokci BingoSpa :*

Hej kochane :* Dzisiaj mam dla Was recenzję mandarynkowej kapieli do skórek i paznokci Bingo Spa. Dostałąm ją już dawno temu, ale dopiero teraz mam czas, aby ja zrecenzować. Od dawna mam problemy z paznokciami i chwytam się każdej deski ratunku, jeżeli chodzi o preparaty do nich właśnie. Mandarynkowa kąpiel wywarła na mnie dobre wrażenie, więcej w recenzji :)


Mandarynkowa kąpiel do skórek i paznokci Bingo Spa Moja Opinia:
Kosmetyk otrzymałam w plastikowym słoiku z czarną nakrętką. Opakowanie jest elastyczne i miękkie, ale nie łamie się, a ni nic się z niego nie wysypuje. Proszek jest soczyście pomaraczowy i pieknie pachnie. Teraz przed świętami uwielbiam moczyć w nim paznokcie, bo jego zapach przypomina mi te wspaniałe, świąteczne chwile. Pomarańczowo- mandarynkowy zapach robi swoje :) Paznokcie moczę ok. 15 min, aż woda w której rozpuszczam proszek wystygnie. Dłonie po tym zabiegu są miękkie, skórki z łaytwością się odsuwają a paznokcie deliktanie połyskują. Po kilkunastu zabiegach widac poprawę. Skórki nie sa już chropowate i nie zaczepiją o ubrania, co jest rzecza bardzo niewygodną. Natomiast paznokcie wydają się zdrowsze, mniej się łamią i rozdwajają. 
Według mnie to bardzo fajny kosmetyk, jednak trudno dostępny :/ Z wydajnością jest okej, nie narzekam. Trzeba tylko mieć czas na moczenie tych dłoni :D
Dziękuję firmie BingoSpa za udostępnienie mi kosmetyku do testów :)


5 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz :*

Copyright © 2014 Miss-cosmo15 , Blogger