sobota, 21 marca 2015

Książka dla fanek naturalnej pielęgnacji od AWM :)

Hej :* Dzisiaj mam dla Was krótką opinię na temat książki, którą dostałam od firmy AWM - Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski.  Dałam ją mojej babci, bo ja raczej korzystam z gotowych kosmetyków, ona natomiast uwielbia tworzyć własne mieszanki :)
Ja nie zrobiłam, więc ocenię tylko wartość merytoryczną. Babcia mówiła, że przepisy są całkiem sensowne i proste :D 


"Ziołowe Spa" Poradnik Urody 

Możemy ją kupić <tutaj> w cenie 29,90 zł

Opinia Producenta:
•  Kompendium wiedzy o naturalnej pielęgnacji: twarzy, włosów, dłoni, stóp i paznokci oraz całego ciała.
•  Przepisy na domowe maseczki, kremy, balsamy, szampony, płukanki, peelingi, kąpiele… Wszystkie przepisy opisane krok po kroku i opatrzone zdjęciami.
•  Porady dotyczące pielęgnacji różnych rodzajów cery i włosów.
•  Mały leksykon ziół wykorzystywanych w kosmetyce.
Autorka pokazuje, jak w prosty sposób i z dostępnych, całkowicie naturalnych produktów, takich jak zioła, przyprawy, mleko, oleje, miód itp., przygotować domowe kosmetyki – skuteczne i tanie.
Moja Opinia:
Książkę dostaje w twardej , solidnej okładce, która zapewne posłuży na lata. Od strony graficznej jest bardzo dopracowana i miła dla oka. Dosyć gruba, zawiera mnóstwo przepisów. Bardzo pożyteczna jeżeli musimy zmyć np. makijaż, a nie mamy pod ręką płynu do demakijażu. dzięki tej książce możemy skutecznie zaoszczędzić na kosmetykach, stosując domowe sposoby. Nic tak nie cieszy jak cudne efekty po samo zrobionej maseczce czy też peelingu. Przepisy sa proste, wszystko jest rzeczowo wyjaśnione i nie ma tam trudno dostępnych składników. Uważam, że to obowiązkowa lektura dla ekofanek urodowych. Więcej niestety nie powiem, bo za bardzo nie wiem. Jak przetestuję jakiś przepis, dam znać :*
AWM - Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski
www.awm.waw.pl/

4 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz :*

Copyright © 2014 Miss-cosmo15 , Blogger