wtorek, 7 sierpnia 2012

Jedwab do ciała Bingo Spa

Jedwab do ciała

Dzisiaj prawdziwa seria postów o smakowitościach z Bingo Spa. Polubiłam go bardzo bo spełnia swoje zadanie, ale jednak wrócę do mleczka z Bielendy.
Co pisze o nich producent:


"Lekki, szybko wchłaniający się jedwab do ciała BingoSpa, dzięki wyjątkowym właściwościom protein jedwabiu, poprawia kondycję skóry, zapewnia jej piękny i atrakcyjny wygląd oraz na długo pozostawia ją subtelnie pachnącą.
 


Proteiny jedwabiu pomagają zachować wilgoć na powierzchni skóry wywołując efekt przyjemnego i długotrwałego uczucia świeżości oraz gładkość. Jak każdy emolient, zhydrolizowana proteiny jedwabna sprawiają, że skóra staje się przyjemna w dotyku i jedwabiście gładka. Dają efekt lekkiego liftingu.
Proteiny jedwabiu przenikają do wewnętrznych warstw skóry, zwiększając i jednocześnie utrwalając, efekt głębokiego nawilżenia ( głęboki efekt kondycjonujący) oraz hamują utratę wody transepidermalnej.

Jedwab do ciała BingoSpa doskonale się rozprowadza i bardzo szybko wchłania. Pozostawia skórę jedwabiście gładką, odprężoną i przyjemnie pachnącą, zwiększa uczucie pewności siebie i świadomości swojego ciała"

Moja opinia:
Opakowanie: Bardzo nie praktyczne, w ogóle nie mogłam wydobyć produktu. Kolejny minus za papierowe etykiety.
Skład: Konsystencja: Zbyt gęsta, nie mogę jej w ogóle wyjąc. Musze mocno naciskać na ścianki, żeby w ogóle coś wyszło.
Zapach: Nie bardzo mi się podoba i jest zbyt mocny dla mnie.
Działanie: Całkiem dobrze nawilżał, nie pozostawiał białych smug i szybko się wchłaniał.
Cena: 12zł za 300ml. Całkiem spoko cena.
Podsumowanie: Dobry produkt, dobra cena. Polecam
Ocena: 8/10


1 komentarz:

Dziękuje za każdy komentarz :*

Copyright © 2014 Miss-cosmo15 , Blogger