wtorek, 7 sierpnia 2012

Kolagenowe serum do mycia twarzy Bingo Spa

Kolagenowe serum do mycia twarzy

 Kolejnym produktem od firmy Bingo jest Kolageniowe serum do mycia twarzy. Ten produkt wspminam najmilej z testów, bynajmniej bardzo dobrze działał na moja skórę.

Przeczytajcie zaopewnienie producenta:"Kolagenowe serum BingoSpa do mycia twarzy o kremowej, puszystej konsystencji i subtelnym zapachu, delikatnie myje i pielęgnuje pozostawiając skórę odżywioną, nawilżoną i pachnącą.
Serum Bingo Spa zawiera czysty kolagen i kwas mlekowy. Kolagen stanowi 1/3 całkowitej masy białek tworzących tkankę skórną i jest jej najważniejszym składnikiem. 
Po 25 roku życia, w komórkach skóry zaczyna ubywać kolagenu, słabną włókna kolagenowe powodując utratę jędrności i elastyczności, pojawiają się zmarszczki. Fizjologiczny proces starzenia się skóry polega na postępującym przekształcaniu się kolagenu rozpuszczalnego znajdującego się w młodej tkance, do postaci nierozpuszczalnej, która traci zdolność pobierania wody. Skóra traci wówczas elastyczność, staje się sucha oraz pojawiają się zmarszczki (ilustracja poniżej)Aby utrzymać skórę twarzy w doskonałej kondycji, zachować jej zdrowy i młodzieńczy wygląd, należy systematycznie dostarczać jej kolagenu np. przez codzienne stosowanie 
Kwas mlekowy  poprzez usunięcie zbędnych zrogowaciałych komórek, ułatwia przenikanie kolagenu w głąb skóry.
Sposób użycia: na zwilżonej skórze twarzy (szyi) rozprowadzić serum BingoSpa i myć delikatnie kolistymi ruchami. Po zakończeniu skórę dokładnie spłukać wodą, osuszyć ręcznikiem."
Teraz czas na moje przemyślenia:
Opakowanie:  Bardzo fajna buteleczka z pompką, która ułatwia dozowanie produktu Duży plus! Odejmuję jednak za papierowe etykiety.
Konsystencja: Bardzo wodnista, ale nie spływa z twarzy. Uważam że jest całkiem okej prze tego typu produktach, aczkolwiek wolałabym trochę gęstszą wersję.
Skład:

Kolor: mleczny, lekko transparentny
Działanie: Po pierwsze serum świetnie nawilżyło moja cerę i uelastyczniło ją. Podobało mi się że skóra była porządnie oczyszczona i mięciutka. Nie miała podrażnień ani czerwonych śladów  Prezentowała się niesamowicie.
Zapach: Taki pudrowy, mi się nie podoba
Cena: 9,90 za 300ml
Wydajność: Bardzo wydajny.
Podsumowanie: Serum dla każdego, kto chce by jego skóra była nawilżona.

Ocena: 9/10


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz :*

Copyright © 2014 Miss-cosmo15 , Blogger